• Transmisje na żywo z pogrzebów
  Transmisje na żywo z pogrzebów
Telefon Horus

Transmisje pogrzebowe online w Szczecinie

TRANSMISJA ONLINE Z CEREMONII POGRZEBOWEJ - POGRZEB ONLINE

Inaczej transmisja przesyłana na żywo przez internet, z możliwością oglądania w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie, a jedynym wymaganiem jest posiadanie urządzenia typu smartfon, tablet czy komputer z dostępem do internetu, które teraz jest praktycznie w każdym domu.

W obecnych czasach, bywają różne powody i sytuacje, przez które rodzina i przyjaciele nie mogą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu zmarłego. Może to być odległe miejsce zamieszkania, trudności w poruszaniu się u osób starszych, brak możliwości wzięcia urlopu w pracy czy inne ograniczenia, które w ostatnim czasie, pandemia COVID-19 nam pokazała.

Dlatego tak zwane pogrzeby online zyskują na coraz większej popularności. Jeszcze do niedawna transmisje z pogrzebów były zarezerwowane tylko dla znanych i zamożnych osób. W obecnych czasach transmisje na żywo odbywają się już praktycznie wszędzie i w ogromnych ilościach. W odpowiedzi na takie potrzeby, wychodzimy do Państwa z rozwiązaniem, jakim są właśnie transmisje online z uroczystości pogrzebowych.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY NASZYCH TRANSMISJI
 • ELASTYCZNOŚĆ - możliwość zdalnego uczestniczenia w ceremonii, dla osób, które fizycznie nie są w stanie na nią dotrzeć
 • INTUICYJNOŚĆ – prosty dostęp, poprzez indywidualny link do transmisji, wystarczy go rozesłać w gronie zainteresowanych
 • BEZPIECZEŃSTWO – każda transmisja jest szyfrowana, a dostęp do niej mają jedynie osoby posiadające link
 • JAKOŚĆ – dokładamy wszelkich starań, aby jakość transmisji była na jak najlepszym poziomie*

* Niestety w niektórych miejscach cmentarza, jest spory problem z zasięgiem internetu, przez co mogę wystąpić różne problemy techniczne (głównie chodzi o miejsce pochówku), dlatego przed przystąpieniem do realizacji usługi, może być potrzebna konsultacja techniczna w celu weryfikacji możliwości przeprowadzenia usługi transmisji na żywo.

CENNIK

PAKIET PODSTAWOWY - 600zł

 • 1 lokalizacja (kaplica lub miejsce pochówku)
 • Indywidualny, bezpieczny link do transmisji
 • Możliwość ponownego odtwarzania transmisji
  (link ważny przez rok)

PAKIET ROZSZERZONY - 800zł

 • 2 lokalizacje (kaplica i miejsce pochówku)
 • Indywidualny, bezpieczny link do transmisji
 • Możliwość ponownego odtwarzania transmisji
  (link ważny przez rok)
 • Zmontowane nagranie po transmisji do pobrania na swój komputer

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.