• Opinie o nas

  Opinie

  Opinie o nas
Telefon Horus

OPINIE O NAS

PAŃSTWA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA

Zakład Usług Pogrzebowych Horus istnieje od 1989 roku świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe w profesjonalny i rzetelny sposób. Jesteśmy firmą z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na najwyższą jakość naszych usług. Dążymy do tego, aby sprostać wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Stosujemy w praktyce kulturę pogrzebu i staramy się stanowić oparcie dla Państwa w tych bolesnych i trudnych chwilach.

W tej niełatwej sytuacji nie ma czasu i sposobności na sprawdzanie i sondowanie różnych firm. Zaufaj nam - niezawodnej i sprawdzonej przez wielu Klientów firmie pogrzebowej. O naszym profesjonalizmie świadczą opinie naszych usługobiorców zamieszone poniżej. Zachęcamy również do pozostawiania własnych komentarzy.

*****
Joanna

2019-09-17 09:56
Są sytuacje, w których niezbędne jest natychmiastowe profesjonalne wsparcie. Uzyskaliśmy je w ostatnich dniach od Zespołu Salon Usług Pogrzebowych Horus, co pozwoliło nam w spokoju przeżyć trudne chwile. Za profesjonalizm, zrozumienie i życzliwość składam Państwu serdeczne podziękowanie. Polecam serdecznie usługi Salonu Usług Pogrzebowych Horus

*****
Waldemar

2018-11-22 11:53
Pogrzeb mojej teściowej zorganizowany profesjonalnie,bez żadnych niespodzianek.Obsługa Bardzo Miła i Profesjonalna.Wszystkie sprawy załatwiono szybko i bez problemów.POLECAM USŁUGI FIRMY HORUS

*****
Anna

2018-10-05 07:09
jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości usług firmy Horus na każdym etapie organizowania uroczystości pogrzebowych. Obsługa była profesjonalna i życzliwa. Na cmentarzu bardzo uroczyście. Pan organista pięknie grał, trąbki też wspaniałe- cała pozostała oprawa też. Polecam.

*****
Krzysztof

2018-09-14 17:06
Na prawdę polecam ten Zakład. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Horus służą pomocą w bardzo ciężkich chwilach dla każdego kogo, dotyka śmierć osoby najbliższej. Profesjonalne podejście do klienta, usługa świadczona na najwyższym poziomie, rzetelna informacja oraz empatia - tak mogę opisać swoje odczucia po skorzystaniu z usług tego Zakładu Pogrzebowego. Polecam.

*****
Monika

2018-09-07 15:30
Horus polecam i jeszcze raz polecam. Jeżeli ktoś z państwa szuka firmy pogrzebowej pewnie zagląda do internetu, czyta opinie i ja także tak zrobiłam i się nie zawiodłam. Obsługa na najwyższym poziomie w tak trudnym momencie. Pani która przyjmowała zlecenie ( młoda osoba) przemiła , profesjonalna a panowie, którzy obsługują całość po prostu przemili i jeszcze raz przemili, takich ludzi z takim podejściem, którzy są profesjonalni w tym co robią. Jeszcze raz z całego serca polecam firmę Horus. Jeżeli chodzi o koszty wszystko można dogadać aby nie dopłacać za dużo. Polecam jeszcze raz polecam. Monika Rusiecka

*****
Rodzina w żałobie

2018-07-11 10:56
Korzystając z usług zakładu pogrzebowego Horus nie zawiedliśmy się. Podczas rozmowy w siedzibie firmy ustaliliśmy jakie usługi zamierzamy wykupić i w rzeczywistości wszystko było takie jak nam zaproponowano. Zmieściliśmy się z ogólnym kosztem pogrzebu w kwocie, którą dysponowaliśmy. Pogrzeb okazał się w pełni profesjonalnie zorganizowany. Spośród wielu zakładów pogrzebowych znajdujących się w Szczecinie, Horus zasługuje na szczególne wyróżnienie.

*****
Aleksandra

2018-07-11 10:55
Zostałam zmuszona szukać w Szczecinie zakładu pogrzebowego. Polecono mi Horusa, przeczytałam wiele dobrego w Internecie o tej firmie, więc się zdecydowałam. Otoczono mnie jako Klientkę, szczególną opieką oraz udzielono fachowej pomocy. Poczułam wsparcie w tak ciężkim momencie, jakim jest śmierć kogoś bliskiego. Każdy potrzebuje wtedy kogoś kto pomoże w załatwianiu formalności. W moim przypadku to właśnie pracownicy Horusa się tego podjęli. Całej firmie należą się podziękowania.

*****
Zadowoleni Klienci

2018-07-11 10:54
Salon usług pogrzebowych Horus to zakład o dobrej opinii w Szczecinie. Zdecydowanie się z nią zgadzam. Pogrzeb, który zleciliśmy został przygotowany z najwyższą starannością. Cena również była dość atrakcyjna. Nie płaciliśmy dużo, a otrzymaliśmy wiele. Usługi tej firmy polecamy z czystym sercem. Wszystko co dla nas zrobiono, zasługuje na wielka pochwałę. W razie, gdyby nastąpiła potrzeba skorzystania z usług pogrzebowych, to warto odezwać się do Horusa. Przygotują oni dobrą ofertę na każdą kieszeń.

*****
Aneta i Tomek

2018-07-11 10:51
Mamy o firmie Horus tylko dobre zdanie. Kiedy zwracaliśmy się z prośbą o organizację pogrzebu, nie spodziewaliśmy się, że zostaniemy tak dobrze obsłużeni. Bardzo miłą obsługa podczas umawiania szczegółów w biurze. Wszystko zgodnie z planem. To za co płaciliśmy otrzymaliśmy dokładnie takie jak nam obiecano. Solidny zakład, który bez wahania można polecić każdemu.

*****
Robert

2018-07-11 10:49
Usługi firmy Horus stoją ja najwyższym poziomie. Korzystałem podczas pogrzebu bliskiej mi osoby i byłem pod wrażeniem. Każdy nawet najdrobniejszy szczegół był starannie przemyślany i zaplanowany. Obsługa a biurze godna pochwalenia. Odczuwalne wyczucie i tak oraz chęć pomocy. Mimo, że okoliczności jakie sprawiły, że musiałem się zwrócić do tej firmy były dość smutne, to zakład można śmiało polecić. Naprawdę bardzo mi pomógł.

*****
M. K

2018-07-11 10:42
Na usługach zakładu pogrzebowego Horus nie zawiedliśmy się. Wszystko zostało starannie przygotowane, tak jak ustaliliśmy podczas rozmowy w biurze. Zostaliśmy fachowo obsłużeni, nie mamy żadnych zastrzeżeń. Ceny także okazały się być korzystne i nie zrujnowały naszych funduszy. Polecamy tego wykonawcę.

*****
Waldemar

2018-02-28 13:04
Salon usług pogrzebowych Horus wykonał powierzone mu zlecenie z nawiązką. Realizacja okazała się być najwyższej klasy.

*****
Wiktoria

2018-02-28 13:01
Posiadamy najlepsze zdanie na temat firmy Horus. Zostaliśmy w profesjonalny sposób potraktowani i widać, że firmie zależy na klientach. My się nie zawiedliśmy. Polecamy wykonawcę.

*****
Mariusz

2018-02-28 13:00
Firma Horus to nie tylko zakład pogrzebowy. To przede wszystkim ludzie, którzy potrafią pomóc w trudnych momentach życia jakich doświadczamy. Polecamy skorzystania z usług jakie oferuje firma. Na pewno się nie zawiedziecie.

*****
Piotr

2018-02-27 10:02
Warto się zainteresować świadczonymi przez firmę usługami, jeśli zostaniemy zmuszeni pochować kogoś bliskiego. Firma Horus to profesjonaliści w tym czym się zajmują. Pogrzeby, które organizują są zawsze przemyślane i godne. Bliscy zmarłej osoby otoczeni zostają wsparciem i pomocą. Firma załatwia wszelkie formalności.

*****
Renata

2018-02-27 10:02
Korzystaliśmy z usług Zakładu Pogrzebowego Horus i zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni i czuliśmy wsparcie ze strony pracowników. Pogrzeby w realizacji tej firmy wyróżnia najwyższa jakość oraz wyjątkowa troska o klientów. Można śmiało się zwrócić do Horusa w takiej trudnej chwili jak śmierć kogoś bliskiego. My polecamy.

*****
Stefan

2018-02-27 10:01
Zakład pogrzebowy Horus to sprawdzony wykonawca. Pogrzeb, który zorganizowano okazał się być dokładnie taki jak zaplanowaliśmy wspólnie z zakładem. Niczego nie pominięto. Zastrzeżeń też nie mamy. Nasza opinia jest pozytywna. Firma zapewniła profesjonalne wsparcie dla pogrążonej w żałobie rodziny.

*****
Tomasz

2017-11-29 08:28
Czas kiedy żegnamy najbliższą osobę jest bardzo ciężki. Decyzja wyboru firmy do przeprowadzeniauroczystości pogrzebowej jest nie łatwa bo niema się doświadczenia w takiej dziedzinie. Wybór padł po opiniach w internecie na firmę HORUS. Decyzja okazała się bardzo trafna. Firma profesjonalnie przeprowadziła wszelkie formalności jak i ceremonię pogrzebową. Na wiele pytań zawsze firma była gotowa na odpowiedź.Wszelkie działania były przeprowadzone na czas, taktownie. Polecam firmę HORUS bo pomogła mi w tych trudnych chwilach.

*****
Anna

2017-08-14 11:26
W pełni polecam nie zwykle profesjonalną, przygotowaną na wszystkie ewentualności i delikatną w trudnych chwilach dla klienta obsługę salonu pogrzebowego HORUS. Joanna i Tomasz Gadomscy i Anna Turniak

*****
Janek

2017-07-28 03:00
Przydało by się zwiększyć szybkość ładowania strony bo czekałem 5 minut na załadowanie...

*****
Grażyna

2017-06-30 09:57
Serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej mamy Dziękuję z głębi serca za wysoką kulturę i pełen profesjonalizm przepełniony wielkim sercem,ciepłem i życzliwością przy organizacji uroczystości pogrzebowej. Z wyrazami ogromnej wdzięczności rodzina

*****
Jadwiga

2017-06-07 09:24
Z usług firmy Horus w Dąbiu korzystałam pierwszy raz. Jest to zakład, który mogę śmiało wszystkim polecić.Bardzo Piękna oprawa pogrzeb oraz wszystkie formalności z nimi związane, realizowane są profesjonalnie i z należytą powagą i szacunkiem. Jeśli, ktoś będzie szukać salonu pogrzebowego, to niech zdecyduje się na Horusa.

*****
Jolanta

2017-06-02 18:20
Jestem zadowolona z pogrzebu mojej mamy. Zostały uszanowane zwyczaje Świadków Jehowy, co jest dodatkowym plusem. Obsługa miła, taktowna i pomocna. Tylko jedna uwaga : postument na którym stała urna i zdjęcie był trochę za mały i obawiałam się, że urna mogła spaść. Ale uważam firmę Horus za godną polecenia.

*****
Iwona

2017-05-13 06:55
W tych tak trudnych chwilach po śmierci Wujka znaleźliśmy oparcie i w pełni profesjonalne, a zarazem ludzkie podejście. Oprawa uroczystości na najwyższym poziomie. Dziękujemy i polecamy Krzysztof z Rodziną Cytować Dziękuje za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy , był zorganizowany profesjonalnie , z dbałością o wszystkie detale , z miłą i z szacunkiem do sytuacji obsługą. Wience były pięknie skomponowane i ze świeżych kwiatów. Dziękuje.

*****
Anna

2017-04-25 10:52
Przez nie duży okres czasu, straciłam trzy bliskie osoby. Wybrałam firmę HORUS i jestem zadowolona z podjętej decyzji. To był okropny dla mnie czas.. nie potrafiłam dojść do ładu aby cokolwiek załatwiać.. dzięki Panią które pracują w biurze tej firmy wszystko było dopięte na ostatni guzik.. praktycznie wszystko za mnie załatwiły.. były wyrozumiałe mimo mojej rozsypki.. Bardzo kompetentne pracownice ! Panowie którzy z całym sercem oprawili pogrzeby moich bliskich są naprawdę rzetelni, kulturalni i profesjonalni. Dziękuje bardzo za wsparcie i profesjonalizm Państwa firmy.. Z czystym sumieniem polecam tę firmę w tak smutnych zdarzeniach !

*****
Roman Sacewicz

2017-04-25 10:24
W ubiegłą sobotę chowałem swojego kochanego ojca.Dziękuje pracownikom firmy Horus za tak miłą i profesjonalną obsługę.

*****
Ryszard Trembilski

2017-04-25 10:17
Profesjonalna obsluga Cała ceremonia na wysokim poziomie Dziękuję bardzo

*****
Danuta Gadomska

2017-04-25 09:39
Danuta Gadomska Wybierałam zakład najpierw telefonicznie a póżniej osobiście. Przez telefon z tego dostałam najbardziej konkretne i wyczerpujące odpowiedzi. Osobiście odwiedziłam trzy zakłady i ten był najbardziej konkretny z najmilszą obsługa, nie udawaną na pokaz. Bardzo polecam ten zakład

*****
Adrianna

2017-04-24 07:07
Profesjonalna obsługa, personel miły i taktowny. Pogrzeb zorganizowany bardzo ładnie. Firma godna zaufania, polecam w 100%.

*****
Joanna Gadomska-Krasny

2017-04-20 09:55
PROFESJONALNA OBSŁUGA.UROCZYSTOŚĆ NA WYSOKIM POZIOMIE.CECHUJE SIĘ WIELKĄ TROSKĄ O KLIENTÓW POGRĄŻONYCH W ŻAŁOBIE.SAME SUPERLATYWY

*****
Celina

2017-01-16 15:59
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Horus. Pogrzeb i wszystko co z nim związane załatwiałam przez telefon, ponieważ akurat nie było mnie w Szczecinie. Panie z Horusa były bardzo miłe i pomocne. Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem. dziękuję za pomoc i wyrozumiałość. Również polecam pana prowadzącego ceremonię Pawła Wojczyńskiego.

*****
Celina

2017-01-02 12:30
Jestem bardzo zadowolona z usług Horusa i mogę polecić tę firmę. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Jako że nie byłam obecna na miejscu i moja siostra zmarła w święta, prawie wszystko załatwiałam telefonicznie. Dodatkowo ceremonia była świecka i firma poleciła mistrza ceremonii pana Pawła Wojczyńskiego z którego usług również jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za pomoc w tych tak trudnych chwilach

*****
Sylwia

2016-09-30 08:16
Jeżeli chodzi o salony pogrzebowe w Szczecinie, to Horus jest najlepszym wyborem. Wszystkie ceremonie ostatniego pożegnania są przygotowywane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to polecam korzystać z usług Horusa.

*****
Krzysztof

2016-09-30 08:15
W tych tak trudnych chwilach po śmierci Wujka znaleźliśmy oparcie i w pełni profesjonalne, a zarazem ludzkie podejście. Oprawa uroczystości na najwyższym poziomie. Dziękujemy i polecamy Krzysztof z Rodziną

*****
Marcin

2016-09-30 08:14
Szanowni państwo wśród tych pozytywnych opini o zakładzie niestety ja mam negatywną opinie. Jakiś czas temu uczestniczyłem w pogrzebie mamy mojego kolegi, ceremonia bardzo ładna ale za to trzej panowie grabarze zachowywali się jakby byli na podwórku niż w pracy. Tylko jeden pan wykazał się powagą i szacunkiem dla zmarłej i stawiał w dobrym świetle.

*****
Wiktor

2016-09-30 08:13
Z usług firmy Horus korzystałem już nie pierwszy raz. Jest to sprawdzony zakład, który mogę śmiało wszystkim polecić. Pogrzeby oraz wszystkie formalności z nimi związane, realizowane są profesjonalnie i z należytą powagą i szacunkiem. Jeśli, ktoś będzie zmuszony szukać salonu pogrzebowego, to niech zdecyduje się na Horusa.

*****
Maria

2016-09-30 08:13
Jako, że minęło już trochę czasu od pogrzebu mojej mamy, postanowiłam podzielić się opinią. W tej jakże trudnej chwili byłam rozbita, potrzebowałam kogoś kto pomoże mi uporać się z organizacją ceremonii . Zwróciłam się do zakładu Horus i wspólnie wszystko załatwiliśmy. Pracownicy otoczyli mnie zrozumieniem i wsparciem. Jestem im bardzo wdzięczna. Żałobnicy również chwalili wykonanie pogrzebu, byli wzruszeni. Polecam wszystkim korzystanie z tej firmy. Zdaję sobie sprawę z tego co czują ci, którzy stracili najbliższych, ale nie zostawajcie z tym sami, skorzystajcie z pomocy profesjonalistów.

*****
Katarzyna

2016-09-30 08:11
Zakład Pogrzebowy "Horus", a przede wszystkim osoby z tejże firmy, okazały się dla mnie i mojej rodziny niezastąpione w ostatnich tygodniach. Podjęli się trudu związanego z przygotowaniem uroczystości pogrzebowej mojego Taty, który zmarł zagranicą, co dodatkowo komplikowało wszelkie działania. Uzyskałam pomoc na każdym etapie, dochowano najwyższej jakości każdego szczegółu, przeprowadzono mnie przez skomplikowane procedury repatriacyjne. Wszystko to w atmosferze niesamowitej empatii i wsparcia. Ceremonia została przygotowana przepięknie, dopracowana w każdym calu, pomimo wielu niestandardowych próśb z naszej strony. Jeszcze raz przeogromnie dziękuję za wszystko co Państwo dla nas zrobiliście w tym niezwykle ciężkim czasie. Dalsza rodzina i przyjaciele mojego Taty również byli zachwyceni, dzięki Państwu Tata został pożegnany w atmosferze miłości i z ogromną klasą. Pozdrawiamy i dziękujemy Paulina, Kasia i Małgosia

*****
Mateusz

2016-09-30 08:10
Godny polecenia jest zakład pogrzebowy. Uczestniczyłem w pogrzebie organizowanym przez wspomnianą firmę i muszę przyznać, że pogrzeb mojej babci był na wysokim poziomie. Cała rodzina chwaliła sobie zarówno podejście pracowników, jak i przygotowania, a potem samą ceremonię. Zakład z szacunkiem potraktował Nas i babcię. Za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Polecam.

*****
Paweł

2016-09-30 08:10
Firma Horus organizowała pogrzeb mojego dziadka. Postanowiłem, że warto o niej napisać. Nalezą się wielkie podziękowanie. Bardzo pomogła nam w tych trudnych chwilach załatwić urzędowe sprawy. Załatwili to bardzo szybko. Załoga firmy była do naszej dyspozycji i służyli pomocą. Z całym szacunkiem możemy polecić ten zakład pogrzebowy. Jeszcze ta wzruszająca muzyka… Myślę, że godnie pochowaliśmy naszego dziadka.

*****
Tomek

2016-09-30 08:09
Cóż, kiedyś wszyscy umrzemy. Taka kolej rzeczy. Nie dawno odeszła moja bliska mi osoba. Powierzyłem firmie Horus. Na firmę pogrzebową trafiłem przez moją sąsiadkę. Każdy pewnie wie, że w takich chwilach człowiek nie jest w stanie o niczym innym myśleć. Nie czytałem nawet opinii. Po prostu zadzwoniłem i powiedziałem jaka jest sytuacja. Trafiłem na bardzo dobrą firmę. Wszystkie formalności urzędowe załatwili. Pogrzeb odbył się bez zarzutu, bez żadnego stresu. Z całym szacunkiem polecam tą firmę.

*****
Rodzina

2016-09-30 08:08
Zakład pogrzebowy Horus organizuje pogrzeby pełne szacunku zarówno dla rodziny jak i zmarłego. Bardzo nam pomogli i za to trzeba ich pochwalić. A biorąc pod uwagę, ze czas żałoby jest bardzo bolesny i ciężko jest ogarnąć te wszystkie urzędowe formalności. 3 tygodni temu odeszła nasza kochana babcia i trzeba przyznać, że pogrzeb organizowany przez wspomnianą firmę był na bardzo wysokim poziomie. Do tego włączyli piękną, pożegnalną muzykę. Pracownicy byli kompetentni, merytoryczni i profesjonalni. Najbliższa moja rodzina, którymi rozmawiałem po pogrzebie bardzo chwalili sobie zarówno podejście pracowników, jak i przygotowania. Bardzo za wszystko dziękujemy.

*****
Jadzia

2016-09-30 08:07
Trafiłam na bardzo rzetelną i uczciwą firmę Horus. Wszystko można ustalić od razu, bez dodatkowego stresu. Sam pogrzeb odbył się zgodnie z tym co zostało wcześniej zaplanowane, bez zakłóceń. Podziękowania należą się również pracownikom, którzy poprzez swój profesjonalizm podkreślili szczególny charakter ceremonii. Widać, że są przygotowani na każdą okoliczność. Uważam, że można Im powierzyć przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mając na uwadze wysoką jakość świadczonych usług.

*****
Iwona

2016-09-30 08:06
Trafiłam na bardzo rzetelną i uczciwą firmę Horus. Wszystko można ustalić od razu, bez dodatkowego stresu. Sam pogrzeb odbył się zgodnie z tym co zostało wcześniej zaplanowane, bez zakłóceń. Podziękowania należą się również pracownikom, którzy poprzez swój profesjonalizm podkreślili szczególny charakter ceremonii. Widać, że są przygotowani na każdą okoliczność. Uważam, że można Im powierzyć przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mając na uwadze wysoką jakość świadczonych usług. Pozdrawiam. Iwona.

*****
Mariusz

2016-09-30 08:05
Zgadzam się 100% z przedmówcami. I również bardzo dziękuję firmie Horus za profesjonalizm i pomoc. Wszystko zostało zorganizowane tak, jak powinno. Musiałem pochować moją mamę, która zmarła w domu opieki. Szczególne podziękowanie należy się pani Agnieszce, która załatwiła wszystkie urzędowe formalności. Pracownicy mają bardzo dobre podejście do człowieka. Żadnego problemu nie było z transportem oraz z pochówkiem. Jeżeli ktoś chciałby godnie pochować bliską osobę to polecam właśnie tą firmę.

*****
Krystian

2016-09-30 08:05
Pogrzeb bliskiej osoby to bardzo trudna chwila dla każdego z nas. Każdy chciałbym mieć okazanie zrozumienia i otoczenie opieką. To z pewnością można spotkać w zakładzie pogrzebowym w firmie Horus. Wszystko było załatwione momentalnie i spełnili nasze oczekiwania. Pracownicy mają bardzo dobre podejście do człowieka. Szczególnie bardzo dobre wrażenie zrobił na nas prowadzący ceremonię i następnie przepięknie wykonujący muzykę już na samym cmentarzu. Polecam firmę w 100%.

*****
Dawid

2016-09-30 08:03
Pochówek osoby bliskiej jest trudnym momentem, a przygotowanie jeszcze trudniejszym, ale dzięki tej firmie wszystko przebiega pomyślnie, bez zastrzeżeń i zakłóceń. Firma warta uwagi.

*****
Anna

2016-09-30 08:02
POGRZEB MOJEGO BRATA ODBYŁ SIĘ FASCYNUJACO..JESZCZENIGDY NIE WIDZIALAM TAK PIEKNIE I PROFESJONALNIE ODBYTEGO POGRZEBU.! JAK NAJBARDZIEJ POLECAM FIRMĘ HORUS!!!!!!

*****
Urszula Szyszka

2016-09-30 08:01
Wybieralam zakład najpierw telefonicznie a pózniej osobiście. Przez telefon z tego dostałam najbardziej konkretne i wyczerpujące odpowiedzi. Osobiście odwiedziłam trzy zakłady i ten był najbardziej konkretny z najmilszą obsługa, nie udawaną na pokaz. Bardzo polecam ten zakład.

*****
Marcin Sieczkowski

2016-09-30 08:00
Serdeczne podziekowania od rodziny naszej Mamy Łucji Szymuli.Profesjonalna obsluga, pomoc i duze wsparie. Dziekujemy

*****
Dorota

2016-09-30 08:04
Szanowni Państwo, w obliczu choroby i śmierci mojego ukochanego Brata, nie mieliśmy głowy, by zapytać się o przebieg ceremonii. Był to pierwszy pogrzeb w naszej rodzinie z pochówkiem poprzedzonym kremacją. Co prawda nie pamiętam, kto był na pogrzebie z uczestników przy grobie, to jednak bardzo dobrze zapamiętałam udział Panów z Horus-a. Taka rzetelna i życzliwa obsługa, oprawa uroczystości jaką znamy z filmów amerykańskich, spokój i brak pośpiechu. Nie pamiętam w ostatnich latach kiedy miałam do czynienia z takim wsparciem od obcych osób. I oczywiście mam świadomość, że firmy pogrzebowe to jest biznes i spora konkurencja, ale jeśli macie Państwo zapłacić to z pewnością te pieniądze nie będą zmarnowane i pomimo całej naszej rozpaczy serdecznie polecam ten zespół i jeszcze raz na ręce pracowników przekazuje wyrazy szacunku i podziękowania za profesjonalizm i okazane serce. Pozdrawiam Dorota Szmarowska

*****
Alicja i Elżbieta

2016-09-30 07:59
Dziękujemy firmie HORUS za piękną oprawę cermonii pogrzebowej naszego kochanego Męża i Ojca - Mariana PIECHA. Serdecznie polecamy zakład.

*****
Magda

2016-09-30 07:58
Firma godna poleceniu wszystko w jka najlepszej oprawie.Podziękowania szczególnie dla tego najniższego Pana za opanowanie tak trudnej sytuacii dla mnie jest Pan wlasciwym czowiekiem na odpowiednim miejscu pogratulowac Szefostwu tak dobrego pracownika dziekuje

*****
Anita

2016-09-30 07:57
Firma godna polecenia.Szczególne podziękowania dla przemilego i szalenie taktownego tego niższego Pana dziekuje za slowa otuchy w tak ciezkiej chwili dla mnie...gdy zabierali panowie moją ukochaną mamusię

*****
Ania

2016-09-30 07:56
Firma godna zaufania polecam bardzo a szczególne podziękowania dla tego najbardziej przystojnego zaobnika(taki malutki)dziękuje za pomoc i wsparcie jest Pan przemily

*****
Radosław Czech

2016-09-30 07:55
Serdeczne podziękowania od rodziny Czech za profesjonalnie zorganizowana uroczystosc pogrzebowa i pomoc dla nas w tych trudnych chwilach.

*****
Hanna Kubiak

2016-09-30 07:54
Jestem wdzięczna za profesjonalną i taktowną oprawę ceremonii pogrzebowej mojego męża. Same superlatywy.

*****
Anna

2016-09-30 07:52
mialam okazje być w piątek na pogrzebie Stanislawa Tatkowskego bylam pod wielkim wrazeniem obslugi pogrzebu i pelnego profesjonalizmu firmy polecam firmę HORUS

*****
Waldemar

2016-09-30 07:26
Dobry zakład pogrzebowy. Cechuje się wielką troską o Klientów, pogrążonych w żałobie. Przedstawiciele zawsze znajdą takie rozwiązania, żeby każdemu starczyło na zorganizowanie godnego pogrzebu kogoś bliskiego. Widać, że dobro Klientów stawiają na pierwszym miejscu.

*****
Marcin Traczek

2016-09-30 07:35
Pogrzeb mojej Mamy przeprowadzono profesjonalnie i taktownie. Oprawa ceremonii bez zarzutu. Dziękuję tą drogą za jej przeprowadzenie i polecam innym korzystanie z usług firmy HORUS

*****
Iwona

2016-09-30 07:53
Profesjonalna obsługa. Uroczystość na wysokim poziomie. Dziękujemy za poprowadzenie naszego ukochanego Taty w tak doniosły sposób.

*****
Ala

2016-09-30 07:37
POGRZEB BARDZO ŁADNIE ZORGANIZOWANY POLECAM ZAKŁAD

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.