• Nekrologi
  Nekrologi
Telefon Horus

Nekrologi w Szczecinie

NEKROLOGI - INFORMACJA O ŚMIERCI PODANA DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI

Nekrolog poza tym, że stanowi informację o śmierci osoby, może też zawierać wzmiankę opisującą daną postać, co jest wyrazem szacunku do niej. Za pośrednictwem naszego Zakładu Pogrzebowego HORUS możliwe jest zredagowanie i zamieszczenie nekrologów w dowolnie wybranej przez Państwa gazecie. Współpracujemy m.in. z Kurierem Szczecińskim, Głosem Szczecińskim, Gazetą Moje Miasto, itp. Ponadto istnieje też możliwość zamieszczenia nekrologu w gazetach o zasięgu ogólnopolskim. Oferujemy też alternatywne rozwiązanie zamieszczenia nekrologu i kondolencji w Internecie.

Nekrolog - notatka powstała w związku z czyjąś śmiercią. Pośród informacji jakie zamieszcza się w nekrologu można znaleźć miejsce i czas uroczystości żałobnych oraz pogrzebu, kondolencje dla bliskich, jak również krótką wzmiankę nakreślającą daną postać i okoliczności jej śmierci. Nekrologiem może być również obszerniejszy artykuł prasowy (także program radiowy lub TV) przybliżający i wychwalający daną postać w klimacie poważnym i podniosłym, pod warunkiem, że jego charakter jest czysto informacyjny i pozbawiony publicystyki. W nekrologach często umieszczone są elementy graficzne, pozwalające identyfikować, do jakiej społeczności religijnej należał zmarły.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.