• Jak krok po kroku zorganizować pogrzeb?

Telefon Horus

Planowanie pogrzebu dla bliskiej osoby może być trudnym i przytłaczającym zadaniem. Wymaga to dokładnego rozważenia i przygotowania, aby zapewnić, że wszystkie niezbędne ustalenia zostały wykonane. Jak zrobić to sprawnie?

Krok pierwszy: Skontaktuj się z zakładem pogrzebowym

Zakłady pogrzebowe świadczą usługi takie jak zorganizowanie usługi pogrzebowej, przygotowanie ciała do pochówku lub kremacji i zapewnienie transportu ciała. Kontaktując się z zakładem pogrzebowym, ważne jest, aby omówić rodzaj wybranej usługi, w tym kwestie takie jak: pogrzeb religijny lub niereligijny, a także wszelkie specjalne prośby.

Ważne jest również, aby rozważyć budżet na pogrzeb i upewnić się, że wszystkie koszty są omówione z zakładem pogrzebowym z wyprzedzeniem. Dodatkowo istotne jest, aby zapytać o dodatkowe usługi, które mogą być oferowane, takie jak stworzenie nagrobka.

Krok drugi: Zaplanuj ceremonię pogrzebową

Planowanie może obejmować m.in.: wybór odpowiedniego miejsca nabożeństwa, muzyki i czytań, a także osób niosących trumnę. Ważne jest również, aby zastanowić się, kto będzie sprawować ceremonię, jak również realizował specjalne prośby, które mogą być wykonane np. przez rodzinę lub przyjaciół.

Dodatkowo istotne jest, aby upewnić się, że wszystkie niezbędne formalności są wypełnione i złożone przed ceremonią.

Krok trzeci: Zorganizuj pochówek/kremację

Ostatnim krokiem w organizacji pogrzebu jest zorganizowanie pochówku lub kremacji zmarłego. Obejmuje to wybór odpowiedniego cmentarza lub krematorium oraz uzgodnienie z nimi usług związanych z pochówkiem bądź kremacją.

Organizacja pogrzebu może być emocjonalnym i trudnym procesem, ale nie musi być przytłaczająca, jeśli podejmiesz się jej, realizując wszystkie potrzebne kroki po kolei.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.