Samobójstwo lub wypadek

Samobójstwo lub wypadek

Porady

Samobójstwo lub wypadek

Postępowanie pogrzebowe przy samobójstwie lub wypadku

ŚMIERĆ W TRAGICZNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Jeśli zgon następuje nie w wyniku choroby, ale na skutek wypadku, samobójstwa lub istnieje domniemanie zabójstwa, konieczne staje się zawiadomienie Prokuratury. Jednakże to zadanie przypada policji, która zwykle przybywa na miejsce zdarzenia na równi z pogotowiem. Osobę zmarłą transportuje się do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie wykonywana jest sekcja zwłok, w celu poznania przyczyny śmierci.

POCHÓWEK DOPIERO PO OTRZYMANIU ZEZWOLENIA

Aby móc odebrać ciało osoby zmarłej po sekcji zwłok, niezbędna jest pisemna zgoda Prokuratury. Wyłącznie po uzyskaniu takiego zezwolenia będzie można odebrać ciało zmarłego z Zakładu Medycyny Sądowej do pochówku. Tutaj także odbierzemy kartę zgonu (sporządzoną dopiero po sekcji), która jest konieczna do otrzymania aktu zgonu. Akt ten wydany może być tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego znajdującego się na terenie, gdzie doszło do śmierci danej osoby.

Po dopełnieniu powyższych formalności, można rozpocząć organizację ceremonii pogrzebowej. Pracownicy Salonu Pogrzebowego Horus, to osoby z doświadczeniem, które pomogą w dopełnieniu wszystkich procedur i wskażą pomocne rozwiązania.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.