• Oferowane urny
  Oferowane urny
Telefon Horus

Urny w Szczecinie

Urny pogrzebowe przeznaczone są do przechowywania prochów oraz upamiętniania zmarłej osoby. Jest to dostojne miejscem spoczynku zmarłego, dlatego urna na prochy powinna być starannie dobrana. Urny, podobnie jak trumny, dekorowane są religijnymi symbolami lub wzorami i dodatkami niezwiązanymi z religijną symboliką. Urny do pochówku świeckiego zdobione są przeważnie motywami kwiatów i eleganckimi ornamentami. Wybór modelu urny uzależniony jest od charakteru ceremonii pogrzebowej, a także gustu i możliwości finansowych kupującego. Wielu Klientów uzależnia wybór urny od upodobań zmarłego.

Oferta urn kremacyjnych

Nasza zróżnicowana oferta urn kremacyjnych obejmuje produkty w wielu rozmiarach, kształtach oraz kolorystyce. Są to akcesoria funeralne wykonane z surowców o różnym stopniu trwałości. Rodzaj użytych materiałów i zdobień wpływa na cenę urny, dlatego dokładamy starań, aby zapewnić Państwu szeroki asortyment urn. Co więcej, urny pogrzebowe można personalizować za pomocą wybranego grawerunku lub ozdobnych dodatków, co pozwala podkreślić wyjątkowość zmarłego. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

URNY Z RÓŻNYCH MATERIAŁÓW

Zakład Pogrzebowy HORUS oferuje urny polskich producentów wykonane z różnorodnych tworzyw. Proponujemy wyroby z metalu, granitu, kompozytu i drewna, które wyróżnia bogate wzornictwo oraz estetyka wykonania. Dysponujemy katalogami z urnami, spośród których można wybrać odpowiadający model i dokonać zamówienia.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.