• Przewóz zwłok
  Przewóz zwłok
Telefon Horus

Przewóz zwłok

Jednym z zadań firmy pogrzebowej jest bezpieczny przewóz zwłok. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zwłoki ludzkie mogą być przewożone wyłącznie w odpowiednich warunkach technicznych oraz sanitarnych. Takie wymogi spełniają nasze karawany. Pojazd do przewozu zmarłych ma specjalne wyposażenie, m.in.:

 • kabinę kierowcy oddzieloną od części, w której umieszczone są zwłoki,

 • łatwo zmywalną i umożliwiającą dezynfekcję podłogę, na której ustawia się trumnę,

 • miejsce na przechowywanie środków ochronnych oraz przeznaczonych do mycia i dezynfekcji,

 • zabezpieczenia, chroniące przed przesuwaniem się trumny w czasie jazdy.

Transport zwłok – Szczecin

Dysponujemy czystymi, eleganckimi oraz utrzymanymi w doskonałym stanie technicznym karawanami, które przeznaczone są do transportu zwłok. W Szczecinie odbieramy zmarłych z miejsca zgonu i przewozimy w godnych warunkach do chłodni. W naszym zakładzie możemy zaoferować odzież pogrzebową, a także inne akcesoria funeralne, niezbędne do pochówku. Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu zmarłych. Zapewniamy odpowiednie przygotowanie zmarłego do transportu, a także w imieniu bliskich zmarłego dopełniamy niezbędnych formalności, związanych z przewozem ciała. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

PRZEWÓZ ZWŁOK W SZCZECINIE

Zakład Pogrzebowy HORUS w Szczecinie przez całą dobę eksportuje osoby zmarłe z domu, szpitali i innych miejsc zgonu. Przewozy realizujemy samochodami, które spełniają wszystkie niezbędne wymagania techniczne i sanitarne. Odbywają się w sposób zapewniający poszanowanie dla osób zmarłych. Śmierć może nastąpić w jakimkolwiek miejscu i czasie. Bywa, że spotyka nas we własnym domu. Gdyby tak właśnie zdarzyło się w przypadku członka Twojej rodziny, poniższa informacja powie Ci, jakie działania w takiej sytuacji należy podjąć. Jeśli zgon nastąpił w domu pierwszą rzeczą, jaką należy wykonać jest wezwanie lekarza rodzinnego lub lekarza z pogotowia ratunkowego, by mógł stwierdzić zgon i wypisać kartę informacyjną. W chwili potwierdzenia zgonu przez lekarza telefonicznie przyjmujemy wezwanie od Państwa. Bez względu na porę dnia czy nocy, w możliwie najkrótszym czasie po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy karawan po odbiór ciała osoby zmarłej.

W przypadku, gdy zgon następuje w szpitalu, wystarczy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów odbioru osoby zmarłej. Pragniemy w tym trudnym czasie zaoszczędzić Państwu dodatkowych stresów związanych z osobistym pojawieniem się w prosektorium, dlatego wyręczymy Państwa z tej przykrej i bolesnej powinności zajmując się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Niejednokrotnie w przypadku nagłej śmierci lub wypadku, ciało osoby zmarłej zabezpieczane zostaje przez prokuraturę, po czym na jej zlecenie i koszt, dyżurny autokarawan zabiera je z miejsca zdarzenia. Jednakże fakt odebrania ciała osoby zmarłej z miejsca zgonu przez jakąkolwiek firmę pogrzebową nie stanowi żadnego zobowiązania do późniejszego korzystania z usług tejże firmy. Bezpośrednio po zgonie osoby tragicznie zmarłej, możecie Państwo skierować się do nas, wówczas w Waszym imieniu podejmiemy się załatwiania wszystkich koniecznych dokumentów wskazanych przy organizowaniu pogrzebu.

PRZEWÓZ KRAJOWY ZWŁOK

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć momentu śmierci swojej, ani naszych bliskich. Czasami zdarza się, że ukochana przez nas osoba odchodzi na zawsze, znajdując się daleko od domu rodzinnego, w innym mieście. W takiej sytuacji do dyspozycji jesteśmy my. Zakład Pogrzebowy w Szczecinie zapewnia całodobowy przewóz zmarłych na obszarze całego kraju. Jesteśmy gotowi wyjechać o dowolnej porze. Nasi pracownicy w sposób odpowiedzialny i z pełnym poszanowaniem przewożą osoby zmarłej z miejsca zgonu do chłodni.

PRZEWÓZ MIĘDZYNARODOWY ZWŁOK

Zakład Pogrzebowy HORUS oferuje zarówno zleceniodawcom prywatnym, jaki i instytucjom usługi w dziedzinie międzynarodowego transportu zwłok i prochów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania i nie zawiedziemy Państwa zaufania, gdyż transport osób zmarłych z zagranicy realizowany jest przez naszych solidnych i doświadczonych pracowników, którzy sprawują pieczę nad całym przedsięwzięciem.

Sprowadzamy zmarłych z zagranicy autokarawanami i drogą lotniczą, dzięki czemu zlecenie możemy zrealizować sprawnie i szybko. Śmierć bliskiej osoby po za granicami naszego kraju to ogromny ból i dodatkowe trudności dla osób bliskich, dlatego w imieniu zleceniodawcy załatwiamy wszelkie formalności pogrzebowe w urzędach krajowych i zagranicznych. Dopilnujemy wszelkich istotnych kwestii, by pomóc Państwu w tych niezwykle ciężkich chwilach. Nasza firma współpracuje z polskimi i zagranicznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Posiadamy w tej działalności wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy obiecać, że profesjonalnie i sprawnie zajmiemy się realizacją zleconego zadania. Dysponujemy swoimi przedstawicielami w licznych krajach europejskich. Oczekujemy na zgłoszenia. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Wszelkich potrzebnych informacji udzielamy całodobowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pod tym telefonem prowadzimy całodobowe Pogotowie Pogrzebowe tel. 501-359-311

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.