• Zgon w szpitalu
  Zgon w szpitalu
Telefon Horus

Postępowanie pogrzebowe przy zgonie w szpitalu

GDY BLISKI UMIERA W SZPITALU

Jeśli miejscem zgonu jest szpital, to wzywanie lekarza jest oczywiście zbędne. Warto wiedzieć, że w takim przypadku może być wykonana sekcja zwłok. Rodzina może skierować prośbę do dyrekcji szpitala o odstąpienie od sekcji, jeżeli nie czuje potrzeby aby ta się odbyła. Gdy jest brak pobudek do jej wykonania, to prośba rozpatrywana jest pozytywnie.

DALSZE POSTĘPOWANIE

Resztę czynności należy wykonać podobnie jak w sytuacji, gdy śmierć osoby ma miejsce w domu, czyli z otrzymaną kartą zgonu pójść do Urzędu Stanu Cywilnego, aby odebrać akt zgonu. Przypominamy, że należy udać się do Urzędu zlokalizowanego na obszarze gminy, w której nastąpił zgon, a nie tam gdzie zmarły miał meldunek.

W chwili otrzymania aktu zgonu (trzy egzemplarze), które sporządza Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, można zacząć przygotowania do pochówku. Ważnym aspektem są ustalenia z księdzem, który będzie odprawiał ceremonię pogrzebową. Zapraszamy do skorzystania z usług Zakładu Horus, zapewniając, że nasi pracownicy będą pomocni, przy realizacji wszystkich formalności.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.