• Organizacja pogrzebów
  Organizacja pogrzebów
Telefon Horus

Pogrzeby – Szczecin

Wśród doniosłych wydarzeń w życiu większości osób szczególne miejsce zajmują pogrzeby. W Szczecinie zajmujemy się profesjonalną organizacją ceremonii pogrzebowych. Nasze usługi obejmują przygotowanie zmarłego do uroczystości pożegnalnej, zapewnienie odpowiedniej oprawy ceremonii, a także dopilnowanie wielu spraw formalnych, związanych z pozyskaniem niezbędnej dokumentacji, na podstawie której można przystąpić do pochówku zmarłego. Dysponujemy flotą eleganckich pojazdów, przeznaczonych do krajowego i międzynarodowego transportu zwłok. Zapewniamy przygotowanie ciała lub szczątków do przewozu oraz pochówku w sposób zgodny z obowiązującymi standardami. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Organizacja pogrzebów wyznaniowych oraz świeckich

Zapewniamy profesjonalną organizację pogrzebów wyznaniowych oraz świeckich. W naszym zakładzie oferujemy wszelkie akcesoria pogrzebowe, potrzebne do przygotowania pochówku w wybranej przez Klienta formie. Mamy duży wybórtrumien oraz urn pogrzebowych, a także dodatków funeralnych. Uwzględniamy preferencje Klientów w zakresie oprawy muzycznej oraz florystycznej. Rozumiemy, jak trudno podejmuje się decyzje po utracie bliskiej osoby, dlatego służymy Państwu naszym doświadczeniem w zakresie wszelkich spraw, związanych z przygotowaniem pogrzebu.

CEREMONIE POGRZEBOWE

Nasza firma oprócz tradycyjnych pogrzebów w obrządku rzymsko-katolickim, oferuje także ceremonie pogrzebowe innych wyznań - zgodnie z przekonaniami zmarłego. Ponadto realizujemy zlecenia pochówków świeckich oraz ceremonii z oprawą wojskową. Zapewniamy kompleksową obsługę i indywidualne podejście, mające na celu spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

POGRZEBY ŚWIECKIE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, podejmujemy się organizowania pogrzebów świeckich dla osób bezwyznaniowych. Niezwykle ważne jest uszanowanie woli osób zmarłych, dlatego umożliwiamy oddanie czci zmarłemu w takiej formie, w jakiej zażyczył sobie przed śmiercią. Pochówek świecki zwykle niewiele różni się od pogrzebu religijnego, podstawową różnicą jest brak osoby duchownej podczas ostatniej posługi. Zapewniamy wówczas udział Mistrza Ceremonii Świeckich, który indywidualizuje przebieg każdej ceremonii pogrzebowej. Przeprowadza całą uroczystość w taki sposób, aby bliscy zmarłego poczuli otuchę i pociechę w tych trudnych chwilach. Inny jest także dobór akcesoriów funeralnych, przede wszystkim takich, które nie są zdobione symbolami religijnymi, np. postumenty zamiast krzyży.

CEREMONIE INNYCH WYZNAŃ

Na terenie Polski spotkać można osoby reprezentujące różne religie i wyznania współczesnego świata. Oczywistym jest, że wyznawcy każdej religii oczekują możliwości jej praktykowania i pochówku zgodnie ze swoją wiarą. Uwzględniając ich potrzeby, organizujemy pogrzeby zmarłych różnych wyznań, takich jak: żydowskie, prawosławne, ewangelickie, muzułmańskie czy tatarskie.

PRZEWÓZ AUTOKAREM

Aby pomóc Państwu w tych trudnych chwilach, na życzenie naszych usługobiorców zapewnimy przewóz uczestników ceremonii pogrzebowej autokarami, które o ustalonej porze podstawiane są w wyznaczonym wcześniej miejsce. W ramach tej usługi dowozimy żałobników na uroczystość pogrzebową i z powrotem. W czasie ceremonii autokary są do dyspozycji Rodziny.

Każda ze zorganizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest przez profesjonalnie wyszkolonych pracowników funeralnych, którzy odziani w stosowne stroje sprawują swoje obowiązki z należytym szacunkiem i powagą. Wszelkie pytania dotyczące organizacji pogrzebów prosimy kierować pod całodobowy numer tel. 501-359-311

PLANOWANIE POGRZEBU

Obecnie coraz więcej osób uzmysławia sobie, że planowanie pogrzebu jeszcze za życia, to potrzeba znajdująca uzasadnienie w dzisiejszych czasach. Wynika to między innymi ze wzrostu tempa życia, pozostawania samotnym zarówno w kraju jak i na obczyźnie, co stwarza ryzyko, że nie będzie miał się kto zająć naszymi sprawami po śmierci. Planowanie pogrzebu (ang. Funeral Pre-planning lub Memorial Service Pre-Planning) - jest usługą polegającą na wcześniejszym, dokładnym ustaleniu charakteru i formy ceremonii, tak by wszystko odbyło się zgodnie z naszą wolą. Wszelkie ustalenia w zakresie funeral pre-planningu, mogą odnosić się do pogrzebu zarówno samego klienta, jak i jego najbliższych. Planowanie pochówku na ogół nie wymaga wcześniejszego płacenia za usługę, a dotyczy jedynie ustalenia szczegółów ceremonii, jak np. rodzaj (kremacja, pochowanie w ziemi czy w morzu), obecność gości i inne czynniki. Jednakże dla osób, które nie godzą się na finansowe obciążanie rodziny, istnieje możliwość wcześniejszego uiszczenia opłat za pogrzeb. Korzystanie z usługi Funeral Preplanning przynosi swoisty komfort, zapewniający nas o właściwym charakterze pogrzebu naszego lub naszych ukochanych. Daje sposobność określenia szczególnych oczekiwań względem „ostatniej drogi”, a ponadto zapewnia wewnętrzny spokój i zwalnia naszych bliskich od konieczność podejmowania niełatwych decyzji, w tym bardzo ciężkim dla nich okresie.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami Funeral Preplanning zapraszamy do naszego biura, gdzie zapoznamy Państwa ze szczegółami niniejszej usługi, która umożliwia racjonalne zaplanowanie własnego pogrzebu. Zaprezentujemy wszystkie możliwe rozwiązania, choćby wybór trumny, stroju, oprawy muzycznej, kwiatów, charakteru obrzędu, miejsca i sposobu pochówku, etc. Usługa ta jest bezpłatna, a rezultatem jest podpisanie kontraktu na zorganizowanie ceremonii ściśle według wcześniejszych ustaleń. Jeden z egzemplarzy umowy pozostaje w domu pogrzebowym, a drugi składamy na Państwa ręce do bezpiecznego przechowania.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.