• Kosmetyka pośmiertna
  Kosmetyka pośmiertna
Telefon Horus

Kosmetyka pośmiertna w Szczecinie

CZYNNOŚCI KOSMETYCZNE PRZY OSOBIE ZMARŁEJ

Ciało osoby zmarłej należy poddać stosownej pielęgnacji, w ramach której stosuje się podstawową kosmetykę tj. mycie, golenie, uczesanie, manicure i pedicure. Zakład Pogrzebowy HORUS prócz wskazanej opieki, w razie potrzeby, jeśli takie życzenie wyrazi Rodzina osoby zmarłej podejmuje się również wykonania maskowania zmian pośmiertnych.

Przygotowanie zmarłego do uroczystości pogrzebowej

Zapewniamy staranne przygotowanie zmarłego do uroczystości pogrzebowej. Nasze usługi w tym zakresie obejmują zabiegi higieniczne oraz kamuflaż zmian pośmiertnych. Zabiegi kosmetyki pośmiertnej mają na celu poprawę wyglądu zmarłego. Przeprowadzane są przed ceremonią ostatniego pożegnania. Pozwalają na nadanie zmarłemu naturalnego oblicza w przypadku, gdy bliscy zmarłego decydują się na wystawienie zwłok w otwartej trumnie. Makijaż pośmiertny umożliwia również ukrycie widocznych oznak śmierci oraz niekorzystnych zmian na ciele zmarłego, wywołanych chorobą lub wypadkiem. W zakładzie pogrzebowym w Szczecinie nasz wykwalifikowany personel wykonuje tanatokosmetykę z należytym poszanowaniem godności zmarłego.

Przygotowanie zwłok do transportu

W sytuacji, gdy konieczne jest przewiezienie zmarłego, należy odpowiednio zabezpieczyć ciało. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie zwłok do transportu. Przeprowadzamy w tym celu zabiegi tanatopraksji, które umożliwiają zachowanie odpowiednego poziomu higieny w trakcie przewozu zwłok. Tanatopraksja obejmuje czynności, które służą spowolnieniu procesów rozkładu ciała. Nasz personel umiejętnie wykonuje pośmiertną toaletę, która pozwala zapewnić zmarłemu estetyczny wygląd podczas ceremonii pogrzebowej, a także zniwelować przykre zapachy, związane z procesem rozkładu ciała.

Dodatkowo na życzenie Rodziny możemy wykonać uzupełniające pośmiertne zabiegi kosmetyczne.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.