• Pamiątki pogrzebowe
  Pamiątki pogrzebowe
Telefon Horus

Pamiątki pogrzebowe w Szczecinie

OBRAZKI Z INFORMACJAMI I MODLITWĄ

Oferujemy Państwu możliwość zamówienia obrazków pamiątkowych zawierających krótką informację o Osobie Zmarłej, tj. imię i nazwisko, datę śmierci oraz datę i miejsce pochówku. Prócz tego umieszczamy modlitwę, której odmawianie może przynieść ukojenie w tych trudnych chwilach.

Poniżej prezentujemy przykładowe teksty do umieszczenia na rewersie obrazków pamiątkowych:

***
Boże, Ojcze wszechmogący, wierzymy, że Twój syn umarł i zmartwychwstał, spraw łaskawie, aby mocą tej tajemnicy Twój sługa, który zasnął w Chrystusie, przez Niego dostąpił radości zmartwychwstania. Przez Chrystusa, Pana Naszego.
***
Nicość ! I cóż w niej złego ? Alboż złem być może to, czego wcale nie ma ? Nicość - ciche łoże, w którym nie śni się nawet! Granica wszechrzeczy! Ujście, które dla siebie znalazł ból człowieczy ! Koniec trosk i zawodów, bo koniec istnienia!
***
Tobie, Boże, polecamy naszego brata i prosimy Cię, Ojcze pełen miłosierdzia, odpuść Mu grzechy, które popełnił z ludzkiej ułomności, aby umarły dla świata żył dla Ciebie. Amen
***
Wszystko mija - przechodzi - oddala się - zaciemnia - Na mgławej płynie łodzi ku morzu zapomnienia - Traci się radość zdarzeń i ból się z wolna leczy - Zostaje tylko jak stygmat z oparzeń, smutek tych rzeczy.

Obrazki są wykonane z wysokogatunkowego papieru, więc można je nosić przy sobie. Obrazki są wręczane przez naszych pracowników po zakończonej ceremonii wszystkim uczestnikom pogrzebu.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.