• Ekshumacje
  Ekshumacje
Telefon Horus

Ekshumacje w Szczecinie

EKSHUMACJE - ŚCIŚLE Z ZALECENIAMI SŁUŻB SANITARNYCH

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie ekshumacji. Podczas realizacji zapewniamy niezbędne w takich działaniach wyposażenie. Stosownie do potrzeb mamy do dyspozycji worek ekshumacyjny, skrzynkę ekshumacyjną lub trumnę. Biorąc pod uwagę czas jaki minął od pierwszego pochówku osoby ekshumowanej, wykorzystujemy odpowiednie techniki prac. Zawsze działamy stosując się do wytycznych służb sanitarnych.

Mianem ekshumacji określamy wydobycie zwłok lub szczątków w celu przeniesienia ich do innego grobu. Konieczne jest wyrażenie zgody przez sanepid (właściwy dla cmentarza, z którego ekshumowane jest ciało) na przeprowadzenie ekshumacji. W sytuacji, gdy od daty pochowania nie minęło jeszcze 20 lat sanepid może wyznaczyć swojego przedstawiciela i zawiadamia o możliwym terminie jego obecności podczas działań ekshumacyjnych. Zarząd cmentarza, na który przeniesione będą szczątki, musi wyrazić zgodę (zapewnienie) odnoszącą się do istnienia miejsca i prawa do pogrzebania w nim osoby ekshumowanej.

Z pełną ofertą naszych usług i szczegółami dotyczącymi wykonania ekshumacji, mogą Państwo zapoznać się w naszej firmie. Służymy wszelkimi informacjami i wskazówkami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod całodobowym numerem tel. 501-359-311

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.