Informacje o firmie pogrzebowej Horus w Szczecinie

Jako profesjonalna firma pogrzebowa w Szczecinie zajmujemy się przygotowaniem zmarłego do pochówku, a także kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowych. Świadczymy szereg usług, które mają na celu przygotowanie bliskich zmarłego do ceremonii ostatniego pożegnania. Wykonujemy przewóz zwłok oraz niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, mające na celu godne przygotowanie zmarłego do pochówku. Nasz zakład pogrzebowy, na podstawie upoważnienia udzielonego przez osobę uprawnioną do pochowania zmarłego, zajmuje się wszelkimi formalnościami, wymaganymi do organizacji pogrzebu. Zapewniamy również wsparcie Klientom w zakresie doboru odpowiedniej oprawy pogrzebu.

Firma pogrzebowa z wieloletnim doświadczeniem – Szczecin

Nasza firma pogrzebowa w Szczecinie ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu ceremonii pogrzebów. Organizujemy tradycyjne pogrzeby katolickie, a także pochówki w innych obrządkach religijnych oraz pogrzeby świeckie. Za przeprowadzenie pogrzebu zgodnie z obowiązującym prawem odpowiedzialne są firmy pogrzebowe. W Szczecinie, w naszym zakładzie pogrzebowym, zatrudniamy wykwalifikowany personel oraz dysponujemy zapleczem technicznym, umożliwiającym należyte przygotowanie zmarłego do pochówku. Zapewniamy również akcesoria potrzebne do przygotowania pogrzebu, m.in.trumny oraz urny, odzież pogrzebową, kwiaty, klepsydry. Udzielamy rodzinom pogrążonym w żałobie potrzebnego wsparcia na każdym etapie przygotowań do pogrzebu. Osoby boleśnie doświadczone utratą bliskiej osoby mogą liczyć na naszą empatię oraz profesjonalizm.

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.