• Kwiaty i wieńce
  Kwiaty i wieńce
Telefon Horus

Kwiaty i wieńce pogrzebowe w Szczecinie

KWIATY I WIEŃCE NA OSTATNIE POŻEGNANIE

Zakład Pogrzebowy HORUS w Szczecinie oferuje szeroki wybór kwiatów, wieńców i wiązanek pożegnalnych. Zamówione u nas kwiaty dostarczamy do kościoła i na cmentarz. Kompozycje kwiatowe, takie jak wieńce, wiązanki i stroiki trumienne, to zasadnicza ozdoba ceremonii pogrzebowej stanowiąca wyraz szacunku dla osób zmarłych przy ostatnim pożegnaniu. Dlatego szczególnie dbamy, aby nasza oferta kwiatów wyróżniała się jakością wśród palety naszych usług i produktów. Dbamy o to, by proponowane przez nas wieńce i wiązanki wykonane były z wysokogatunkowych kwiatów i komponentów, aby w pełni odpowiadały Państwa wymaganiom. Poniżej prezentujemy przykładowe wieńce i bukiety.

Z naszych kwiatów wykonujemy szykowne i eleganckie kompozycje, które stanowią symbol ostatniego pożegnania. Cechują się starannym wykonaniem oraz ciekawą formą. Zapewniamy wysoką jakość produktów, doświadczenie w tworzeniu kompozycji oraz fachową i uprzejmą obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem kwiatów dostępnym w siedzibie naszej firmy. Realizujemy zamówienia na terenie Szczecina i woj.zachodniopomorskiego. Można dokonać wyboru spośród przykładowych kwiatowych wieńców i wiązanek z katalogu ze zdjęciami lub złożyć zamówienie na wykonanie kompozycji według własnego pomysłu lub projektu.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.