• Oferta trumien
  Oferta trumien
Telefon Horus

Trumny w Szczecinie

Trumny są ważnym elementem tradycyjnej ceremonii pogrzebowej. Klasyczne trumny do pochówku zmarłych wykonywane są z różnych gatunków drewna. Utrzymane są w jasnej lub ciemnej kolorystyce, a także występują w zróżnicowanych rozmiarach. Na ostateczny wygląd trumny pogrzebowej wpływają trumienne detale, elegancka pościel oraz akcesoria do ceremonii. Dno każdej trumny pokryte jest chłonnym wkładem, który spełnia wymogi sanitarne dotyczące pochówku zmarłego. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej trumny.

Trumny drewniane – Szczecin

Oferujemy solidne trumny drewniane. W Szczecinie, w naszym zakładzie, znajdą Państwo wiele modeli trumień. Oferujemy trumny prostokątne, sześciokątne oraz trapezowe. Można wybrać prostą trumnę, zdobioną delikatnym frezem lub wariant misternie rzeźbiony. Popularnym surowcem do wyrobu trumień jest tarcica dębowa. Jest to materiał, z którego powstają trumny odporne na uszkodzenia. Trumny sosnowe są zazwyczaj kunsztownie zdobione, ponieważ drewno, z którego są wykonywane, jest podatne na obróbkę. Oferowane przez nas trumny drewniane pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy dostarczają nam wyroby, spełniające najwyższe standardy jakości.

SZEROKA OFERTA TRUMIEN

W asortymencie Zakładu Pogrzebowego HORUS znajdą Państwo zróżnicowane modele trumien wykonane z różnych gatunków drzew. Proponujemy wyroby z dębu, jesionu i olchy. Dysponujemy również trumnami fornirowanymi oraz ekshumacyjnymi i kremacyjnymi. Oferowane przez naszą firmę trumny cechuje stylowe wzornictwo, estetyka, wysoka jakość wykonania oraz rozsądna cena. Wszystkie dostępne w naszej ofercie trumny można obejrzeć w katalogach, które są do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Usługi pogrzebowe, trumny i urny, kwiaty na ostatnie pożegnanie
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Salon Usług Pogrzebowych HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów. Doskonale rozumiemy trudne emocje, jakie towarzyszą Państwu po stracie ukochanej osoby, dlatego staramy się pomóc przy realizacji wszelkich formalności. Ponadto nasza oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy, sprzedaż trumien, urn i kwiatów pogrzebowych oraz sporządzanie nekrologów i klepsydr. Oferujemy także odzież żałobną, wykonywanie kosmetyki pośmiertnej, transport zwłok i oprawę muzyczną ceremonii. Można się z nami kontaktować przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

HORUS Salon Usług Pogrzebowych

Adres

ul. Ku Słońcu 16
71-073 Szczecin

Kontakt

Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
Biuro: tel. kom. 501-359-223
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2023 www.horus.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.