SZCZECIN - Ku Słońcu 16
DĄBIE - Anieli Krzywoń 16
POGRZEBY OD 1800 ZŁ
CAŁODOBOWE
POGOTOWIE POGRZEBOWE
501-359-311

Przewóz zwłok

Przewóz zwłok w Szczecinie

Zakład Pogrzebowy HORUS w Szczecinie przez całą dobę eksportuje osoby zmarłe z domu, szpitali i innych miejsc zgonu. Przewozy realizujemy samochodami, które spełniają wszystkie niezbędne wymagania techniczne i sanitarne. Odbywają się w sposób zapewniający poszanowanie dla osób zmarłych. Śmierć może nastąpić w jakimkolwiek miejscu i czasie. Bywa, że spotyka nas we własnym domu. Gdyby tak właśnie zdarzyło się w przypadku członka Twojej rodziny, poniższa informacja powie Ci, jakie działania w takiej sytuacji należy podjąć.

Jeśli zgon nastąpił w domu pierwszą rzeczą, jaką należy wykonać jest wezwanie lekarza rodzinnego lub lekarza z pogotowia ratunkowego, by mógł stwierdzić zgon i wypisać kartę informacyjną. W chwili potwierdzenia zgonu przez lekarza telefonicznie przyjmujemy wezwanie od Państwa. Bez względu na porę dnia czy nocy, w możliwie najkrótszym czasie po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy karawan po odbiór ciała osoby zmarłej.

W przypadku, gdy zgon następuje w szpitalu, wystarczy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów odbioru osoby zmarłej. Pragniemy w tym trudnym czasie zaoszczędzić Państwu dodatkowych stresów związanych z osobistym pojawieniem się w prosektorium, dlatego wyręczymy Państwa z tej przykrej i bolesnej powinności zajmując się wszystkimi niezbędnymi formalnościami.

Niejednokrotnie w przypadku nagłej śmierci lub wypadku, ciało osoby zmarłej zabezpieczane zostaje przez prokuraturę, po czym na jej zlecenie i koszt, dyżurny autokarawan zabiera je z miejsca zdarzenia. Jednakże fakt odebrania ciała osoby zmarłej z miejsca zgonu przez jakąkolwiek firmę pogrzebową nie stanowi żadnego zobowiązania do późniejszego korzystania z usług tejże firmy. Bezpośrednio po zgonie osoby tragicznie zmarłej, możecie Państwo skierować się do nas, wówczas w Waszym imieniu podejmiemy się załatwiania wszystkich koniecznych dokumentów wskazanych przy organizowaniu pogrzebu.

Przewoz Zwlok 1
Przewoz Zwlok 2
Przewoz Zwlok 3
Przewoz Zwlok 4

Przewóz krajowy zwłok

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć momentu śmierci swojej, ani naszych bliskich. Czasami zdarza się, że ukochana przez nas osoba odchodzi na zawsze, znajdując się daleko od domu rodzinnego, w innym mieście. W takiej sytuacji do dyspozycji jesteśmy my. Zakład Pogrzebowy w Szczecinie zapewnia całodobowy przewóz zmarłych na obszarze całego kraju. Jesteśmy gotowi wyjechać o dowolnej porze. Nasi pracownicy w sposób odpowiedzialny i z pełnym poszanowaniem przewożą osoby zmarłej z miejsca zgonu do chłodni.

Przewóz międzynarodowy zwłok

Zakład Pogrzebowy HORUS oferuje zarówno zleceniodawcom prywatnym, jaki i instytucjom usługi w dziedzinie międzynarodowego transportu zwłok i prochów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania i nie zawiedziemy Państwa zaufania, gdyż transport osób zmarłych z zagranicy realizowany jest przez naszych solidnych i doświadczonych pracowników, którzy sprawują pieczę nad całym przedsięwzięciem.

Sprowadzamy zmarłych z zagranicy autokarawanami i drogą lotniczą, dzięki czemu zlecenie możemy zrealizować sprawnie i szybko. Śmierć bliskiej osoby po za granicami naszego kraju to ogromny ból i dodatkowe trudności dla osób bliskich, dlatego w imieniu zleceniodawcy załatwiamy wszelkie formalności pogrzebowe w urzędach krajowych i zagranicznych. Dopilnujemy wszelkich istotnych kwestii, by pomóc Państwu w tych niezwykle ciężkich chwilach.

Nasza firma współpracuje z polskimi i zagranicznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Posiadamy w tej działalności wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy obiecać, że profesjonalnie i sprawnie zajmiemy się realizacją zleconego zadania. Dysponujemy swoimi przedstawicielami w licznych krajach europejskich.

Oczekujemy na zgłoszenia. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Wszelkich potrzebnych informacji udzielamy całodobowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pod tym telefonem prowadzimy całodobowe Pogotowie Pogrzebowe tel. 501-359-311

 • Zakład Pogrzebowy HORUS to kompleksowa obsługa pochówku

  Zakład Pogrzebowy HORUS w Szczecinie działa na polskim rynku już od 1998 roku i przez ten czas zdobył zaufanie wielu Klientów. Oferowany przez nas szeroki zakres usług i akcesoriów, pozwala sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom. Sprawą priorytetową dla nas jest gruntowna pomoc Państwu, w każdej fazie przygotowań ceremonii pogrzebowej. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza firma deklaruje organizowanie ceremonii w obrządku rzymsko-katolickim i świeckich, ceremonii innych wyznań oraz z oprawą wojskową. Cała nasza działalność opiera się na oczekiwanych przez wszystkich wartościach: uczciwości, zrozumieniu i satysfakcji Klientów.

 • Pogrzeby realizowane przez wykwalifikowanych pracowników

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem pogrzebów. Po każdym zgłoszeniu podejmujemy natychmiastowe działania, aby jak najszybciej pomóc Państwu uporać się z formalnościami związanymi ze zorganizowaniem pochówku. Mamy świadomość, że każdy ma inne wymagania odnoszące się do organizacji ostatniej drogi ukochanej osoby, toteż z każdym z naszych Klientów obchodzimy się w sposób indywidualny. Pogrzeby w Szczecinie urządzają nasi wykwalifikowani pracownicy, sprawnie realizując, wszystkie czynności składające się na przygotowanie ostatniej posługi. Dla naszej firmy najważniejsza jest satysfakcja Klientów, dlatego dokładamy starań, aby zrealizowane przez nas ceremonie nie zawiodły oczekiwań.

 • Zakład Pogrzebowy Horus to uczciwość i zrozumienie

  Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie dzięki długiej bytności w branży doskonale rozumie Państwa potrzeby i oczekiwania, dlatego wie jak pomóc godnie i z należytym szacunkiem pożegnać osoby, które wyruszyły w swoją ostatnią podróż. Nasza firma urządza zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i pochówki z kremacją. Rodziny w tych przepełnionych smutkiem chwilach mogą mieć pewność, że spotkają się u nas z pełnym zrozumieniem. Jesteśmy w posiadaniu dobrze wyposażonego zaplecza specjalistycznego, dzięki czemu mamy możność sprawnego i starannego przygotowania osób zmarłych do pochówku. Takt i indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów są wizytówką Zakładu Pogrzebowego HORUS.

 • Zakłady Pogrzebowe w Szczecinie to rzetelnie wykonane usługi

  Nasze Zakłady Pogrzebowe pomogą Państwu w zorganizowaniu godnej uroczystości ostatniego pożegnania i całościowo zajmą się przygotowaniami związanymi z pochówkiem. Nasze doświadczenie wypracowane na przestrzeni lat jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Salon Pogrzebowy Horus w Szczecinie zatrudnia niezawodnych pracowników, którzy swoją pracę wykonują z zaangażowaniem oraz należytym szacunkiem. Gwarantujemy konieczną pomoc w uporaniu się z wszystkimi formalnościami związanymi z pochówkiem. Zajmujemy się przewozem zwłok, przyjmujemy zlecenia na ekshumacje oraz kremacje. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oddając do dyspozycji całodobowe pogotowie pogrzebowe!

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się
w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby
pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracowników zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru
całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach.

HORUS znajduje się przy ul. Ku. Słońcu 16 w Szczecinie.
Jeżeli potrzebują Państwo uzyskać jakichkolwiek informacji, zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Horus
Salon Usług Pogrzebowych

Zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy przy ul. Ku słońcu 16 w Szczecinie oraz przy ul. Anieli Krzywoń 16 w Dąbiu. Oferujemy profesjonalne usługi pogrzebowe, które są naszą odpowiedzią na wysokie oczekiwania.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.