SZCZECIN - Ku Słońcu 16
DĄBIE - Anieli Krzywoń 16
POGRZEBY OD 1800 ZŁ
CAŁODOBOWE
POGOTOWIE POGRZEBOWE
501-359-311

Organizacja pogrzebów w Szczecinie

Ceremonie pogrzebowe

Nasza firma oprócz tradycyjnych pogrzebów w obrządku rzymsko-katolickim, oferuje także ceremonie pogrzebowe innych wyznań - zgodnie z przekonaniami zmarłego. Ponadto realizujemy zlecenia pochówków świeckich oraz ceremonii z oprawą wojskową. Zapewniamy kompleksową obsługę i indywidualne podejście, mające na celu spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Pogrzeby świeckie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, podejmujemy się organizowania pogrzebów świeckich dla osób bezwyznaniowych. Niezwykle ważne jest uszanowanie woli osób zmarłych, dlatego umożliwiamy oddanie czci zmarłemu w takiej formie, w jakiej zażyczył sobie przed śmiercią. Pochówek świecki zwykle niewiele różni się od pogrzebu religijnego, podstawową różnicą jest brak osoby duchownej podczas ostatniej posługi. Zapewniamy wówczas udział Mistrza Ceremonii Świeckich, który indywidualizuje przebieg każdej ceremonii pogrzebowej. Przeprowadza całą uroczystość w taki sposób, aby bliscy zmarłego poczuli otuchę i pociechę w tych trudnych chwilach. Inny jest także dobór akcesoriów funeralnych, przede wszystkim takich, które nie są zdobione symbolami religijnymi, np. postumenty zamiast krzyży.

Pogrzeby 35
Pogrzeby 33
Pogrzeby 31
Pogrzeby 38
Pogrzeby 32
Pogrzeby 29
Pogrzeby 36
Pogrzeby 37

Ceremonie innych wyznań

Na terenie Polski spotkać można osoby reprezentujące różne religie i wyznania współczesnego świata. Oczywistym jest, że wyznawcy każdej religii oczekują możliwości jej praktykowania i pochówku zgodnie ze swoją wiarą. Uwzględniając ich potrzeby, organizujemy pogrzeby zmarłych różnych wyznań, takich jak: żydowskie, prawosławne, ewangelickie, muzułmańskie czy tatarskie.

Przewóz autokarem

Aby pomóc Państwu w tych trudnych chwilach, na życzenie naszych usługobiorców zapewnimy przewóz uczestników ceremonii pogrzebowej autokarami, które o ustalonej porze podstawiane są w wyznaczonym wcześniej miejsce. W ramach tej usługi dowozimy żałobników na uroczystość pogrzebową i z powrotem. W czasie ceremonii autokary są do dyspozycji Rodziny.

Każda ze zorganizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest przez profesjonalnie wyszkolonych pracowników funeralnych, którzy odziani w stosowne stroje sprawują swoje obowiązki z należytym szacunkiem i powagą. Wszelkie pytania dotyczące organizacji pogrzebów prosimy kierować pod całodobowy numer tel. 501-359-311

Planowanie pogrzebu

Obecnie coraz więcej osób uzmysławia sobie, że planowanie pogrzebu jeszcze za życia, to potrzeba znajdująca uzasadnienie w dzisiejszych czasach. Wynika to między innymi ze wzrostu tempa życia, pozostawania samotnym zarówno w kraju jak i na obczyźnie, co stwarza ryzyko, że nie będzie miał się kto zająć naszymi sprawami po śmierci. Planowanie pogrzebu (ang. Funeral Pre-planning lub Memorial Service Pre-Planning) - jest usługą polegającą na wcześniejszym, dokładnym ustaleniu charakteru i formy ceremonii, tak by wszystko odbyło się zgodnie z naszą wolą.

Wszelkie ustalenia w zakresie funeral pre-planningu, mogą odnosić się do pogrzebu zarówno samego klienta, jak i jego najbliższych. Planowanie pochówku na ogół nie wymaga wcześniejszego płacenia za usługę, a dotyczy jedynie ustalenia szczegółów ceremonii, jak np. rodzaj (kremacja, pochowanie w ziemi czy w morzu), obecność gości i inne czynniki. Jednakże dla osób, które nie godzą się na finansowe obciążanie rodziny, istnieje możliwość wcześniejszego uiszczenia opłat za pogrzeb.

Korzystanie z usługi Funeral Preplanning przynosi swoisty komfort, zapewniający nas o właściwym charakterze pogrzebu naszego lub naszych ukochanych. Daje sposobność określenia szczególnych oczekiwań względem „ostatniej drogi”, a ponadto zapewnia wewnętrzny spokój i zwalnia naszych bliskich od konieczność podejmowania niełatwych decyzji, w tym bardzo ciężkim dla nich okresie.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami Funeral Preplanning zapraszamy do naszego biura, gdzie zapoznamy Państwa ze szczegółami niniejszej usługi, która umożliwia racjonalne zaplanowanie własnego pogrzebu. Zaprezentujemy wszystkie możliwe rozwiązania, choćby wybór trumny, stroju, oprawy muzycznej, kwiatów, charakteru obrzędu, miejsca i sposobu pochówku, etc. Usługa ta jest bezpłatna, a rezultatem jest podpisanie kontraktu na zorganizowanie ceremonii ściśle według wcześniejszych ustaleń. Jeden z egzemplarzy umowy pozostaje w domu pogrzebowym, a drugi składamy na Państwa ręce do bezpiecznego przechowania.

 • Zakład Pogrzebowy HORUS to kompleksowa obsługa pochówku

  Zakład Pogrzebowy HORUS w Szczecinie działa na polskim rynku już od 1998 roku i przez ten czas zdobył zaufanie wielu Klientów. Oferowany przez nas szeroki zakres usług i akcesoriów, pozwala sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom. Sprawą priorytetową dla nas jest gruntowna pomoc Państwu, w każdej fazie przygotowań ceremonii pogrzebowej. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza firma deklaruje organizowanie ceremonii w obrządku rzymsko-katolickim i świeckich, ceremonii innych wyznań oraz z oprawą wojskową. Cała nasza działalność opiera się na oczekiwanych przez wszystkich wartościach: uczciwości, zrozumieniu i satysfakcji Klientów.

 • Pogrzeby realizowane przez wykwalifikowanych pracowników

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem pogrzebów. Po każdym zgłoszeniu podejmujemy natychmiastowe działania, aby jak najszybciej pomóc Państwu uporać się z formalnościami związanymi ze zorganizowaniem pochówku. Mamy świadomość, że każdy ma inne wymagania odnoszące się do organizacji ostatniej drogi ukochanej osoby, toteż z każdym z naszych Klientów obchodzimy się w sposób indywidualny. Pogrzeby w Szczecinie urządzają nasi wykwalifikowani pracownicy, sprawnie realizując, wszystkie czynności składające się na przygotowanie ostatniej posługi. Dla naszej firmy najważniejsza jest satysfakcja Klientów, dlatego dokładamy starań, aby zrealizowane przez nas ceremonie nie zawiodły oczekiwań.

 • Zakład Pogrzebowy Horus to uczciwość i zrozumienie

  Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie dzięki długiej bytności w branży doskonale rozumie Państwa potrzeby i oczekiwania, dlatego wie jak pomóc godnie i z należytym szacunkiem pożegnać osoby, które wyruszyły w swoją ostatnią podróż. Nasza firma urządza zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i pochówki z kremacją. Rodziny w tych przepełnionych smutkiem chwilach mogą mieć pewność, że spotkają się u nas z pełnym zrozumieniem. Jesteśmy w posiadaniu dobrze wyposażonego zaplecza specjalistycznego, dzięki czemu mamy możność sprawnego i starannego przygotowania osób zmarłych do pochówku. Takt i indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów są wizytówką Zakładu Pogrzebowego HORUS.

 • Zakłady Pogrzebowe w Szczecinie to rzetelnie wykonane usługi

  Nasze Zakłady Pogrzebowe pomogą Państwu w zorganizowaniu godnej uroczystości ostatniego pożegnania i całościowo zajmą się przygotowaniami związanymi z pochówkiem. Nasze doświadczenie wypracowane na przestrzeni lat jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Salon Pogrzebowy Horus w Szczecinie zatrudnia niezawodnych pracowników, którzy swoją pracę wykonują z zaangażowaniem oraz należytym szacunkiem. Gwarantujemy konieczną pomoc w uporaniu się z wszystkimi formalnościami związanymi z pochówkiem. Zajmujemy się przewozem zwłok, przyjmujemy zlecenia na ekshumacje oraz kremacje. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oddając do dyspozycji całodobowe pogotowie pogrzebowe!

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się
w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby
pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracowników zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru
całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach.

HORUS znajduje się przy ul. Ku. Słońcu 16 w Szczecinie.
Jeżeli potrzebują Państwo uzyskać jakichkolwiek informacji, zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Horus
Salon Usług Pogrzebowych

Zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy przy ul. Ku słońcu 16 w Szczecinie oraz przy ul. Anieli Krzywoń 16 w Dąbiu. Oferujemy profesjonalne usługi pogrzebowe, które są naszą odpowiedzią na wysokie oczekiwania.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.