SZCZECIN - Ku Słońcu 16
DĄBIE - Anieli Krzywoń 16
POGRZEBY OD 1800 ZŁ
CAŁODOBOWE
POGOTOWIE POGRZEBOWE
501-359-311

Nasze usługi pogrzebowe

Kompleksowa oferta usług

Zakład pogrzebowy HORUS świadczy w Szczecinie usługi pogrzebowe. Nasza kompleksowa oferta to wyjście naprzeciw Państwa potrzebom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w chwilach po stracie najbliższej osoby trudno jest dopilnować wszystkich spraw, których do wykonania jest naprawdę sporo. Dlatego wszelkie czynności związane z przygotowaniem pogrzebu można dopełnić w jednym miejscu, bez dodatkowych stresów.

Wyznajemy zasadę, że każdy ma prawo do własnych przekonań i my to szanujemy, dlatego nasza oferta to nie tylko przygotowanie tradycyjnych pogrzebów, ale także ceremonii świeckich i innych wyznań. Ponadto wykonujemy kremacje zwłok, przy czym pragniemy zaznaczyć, że cały obrządek odbywa się z przestrzeganiem wszystkich zasad etycznych i prawnych.

Uslugi 1
Uslugi 2
Uslugi 3
Uslugi 4

Przygotowaliśmy także możliwość zakupu wieńców i wiązanek pogrzebowych, które są nieodłącznym elementem każdej ceremonii. W ten symboliczny sposób chcąc uczcić osobę zmarłą, bliscy często decydują się na wieńce z ulubionych kwiatów osób, które odeszły. Z myślą o tym stworzyliśmy bogatą ofertę różnych gatunków kwiatów i komponentów florystycznych.

Pozostałe usługi

Rzeczą, o której trzeba pamiętać to także klepsydry i nekrologi. Zwykle zależy nam na powiadomieniu rodziny, przyjaciół i znajomych o śmierci danej osoby. Indywidualne poinformowanie wszystkich jest raczej niemożliwe do wykonania, dlatego zredagowanie klepsydry lub nekrologu to rozwiązanie zastępcze, które doskonale spełni swoje zadanie.

Ponadto oferujemy pamiątki pogrzebowe w postaci obrazków oraz przygotowanie oprawy muzycznej. Poniżej lista usług pogrzebowych dostępnych w Salonie Horus:

Usługi pogrzebowe realizujemy z uwzględnieniem wszystkich Państwa oczekiwań. Służymy poradą i pomocą przy wyborze optymalnych rozwiązań. Nasi pracownicy są kompetentni i odznaczają się wysoką kulturą osobistą.
 • Zakład Pogrzebowy HORUS to kompleksowa obsługa pochówku

  Zakład Pogrzebowy HORUS w Szczecinie działa na polskim rynku już od 1998 roku i przez ten czas zdobył zaufanie wielu Klientów. Oferowany przez nas szeroki zakres usług i akcesoriów, pozwala sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom. Sprawą priorytetową dla nas jest gruntowna pomoc Państwu, w każdej fazie przygotowań ceremonii pogrzebowej. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza firma deklaruje organizowanie ceremonii w obrządku rzymsko-katolickim i świeckich, ceremonii innych wyznań oraz z oprawą wojskową. Cała nasza działalność opiera się na oczekiwanych przez wszystkich wartościach: uczciwości, zrozumieniu i satysfakcji Klientów.

 • Pogrzeby realizowane przez wykwalifikowanych pracowników

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem pogrzebów. Po każdym zgłoszeniu podejmujemy natychmiastowe działania, aby jak najszybciej pomóc Państwu uporać się z formalnościami związanymi ze zorganizowaniem pochówku. Mamy świadomość, że każdy ma inne wymagania odnoszące się do organizacji ostatniej drogi ukochanej osoby, toteż z każdym z naszych Klientów obchodzimy się w sposób indywidualny. Pogrzeby w Szczecinie urządzają nasi wykwalifikowani pracownicy, sprawnie realizując, wszystkie czynności składające się na przygotowanie ostatniej posługi. Dla naszej firmy najważniejsza jest satysfakcja Klientów, dlatego dokładamy starań, aby zrealizowane przez nas ceremonie nie zawiodły oczekiwań.

 • Zakład Pogrzebowy Horus to uczciwość i zrozumienie

  Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie dzięki długiej bytności w branży doskonale rozumie Państwa potrzeby i oczekiwania, dlatego wie jak pomóc godnie i z należytym szacunkiem pożegnać osoby, które wyruszyły w swoją ostatnią podróż. Nasza firma urządza zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i pochówki z kremacją. Rodziny w tych przepełnionych smutkiem chwilach mogą mieć pewność, że spotkają się u nas z pełnym zrozumieniem. Jesteśmy w posiadaniu dobrze wyposażonego zaplecza specjalistycznego, dzięki czemu mamy możność sprawnego i starannego przygotowania osób zmarłych do pochówku. Takt i indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów są wizytówką Zakładu Pogrzebowego HORUS.

 • Zakłady Pogrzebowe w Szczecinie to rzetelnie wykonane usługi

  Nasze Zakłady Pogrzebowe pomogą Państwu w zorganizowaniu godnej uroczystości ostatniego pożegnania i całościowo zajmą się przygotowaniami związanymi z pochówkiem. Nasze doświadczenie wypracowane na przestrzeni lat jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Salon Pogrzebowy Horus w Szczecinie zatrudnia niezawodnych pracowników, którzy swoją pracę wykonują z zaangażowaniem oraz należytym szacunkiem. Gwarantujemy konieczną pomoc w uporaniu się z wszystkimi formalnościami związanymi z pochówkiem. Zajmujemy się przewozem zwłok, przyjmujemy zlecenia na ekshumacje oraz kremacje. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oddając do dyspozycji całodobowe pogotowie pogrzebowe!

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się
w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby
pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracowników zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru
całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach.

HORUS znajduje się przy ul. Ku. Słońcu 16 w Szczecinie.
Jeżeli potrzebują Państwo uzyskać jakichkolwiek informacji, zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Horus
Salon Usług Pogrzebowych

Zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy przy ul. Ku słońcu 16 w Szczecinie oraz przy ul. Anieli Krzywoń 16 w Dąbiu. Oferujemy profesjonalne usługi pogrzebowe, które są naszą odpowiedzią na wysokie oczekiwania.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.